24 listopad 2022

Dodatkowe policyjne patrole – słuchacze odbywają praktykę

fot. KPP w Szczecinku
23 słuchaczy ze Szkoły Policji w Pile pod koniec swojego szkolenia zawodowego i po zdobyciu odpowiedniej wiedzy, po raz pierwszy wychodzi do służby w terenie. W ramach praktyki zawodowej wspólnie z doświadczonymi policjantami ze szczecineckiej komendy przez najbliższe dni będą w patrolach pieszych i zmotoryzowanych dbać o bezpieczeństwo.
REKLAMA

Szeregi szczecineckich policjantów zasilili po raz kolejny w tym miesiącu słuchacze ze Szkoły Policji w Pile. Przez najbliższe dni, wspólnie z doświadczonymi policjantami z naszej jednostki, głównie w patrolach pieszych będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców miasta oraz gminy Szczecinek.

W ostatnim okresie, to już kolejna tura praktyk, jakie odbywają słuchacze z Piły. Dzięki wspólnym patrolom z policjantami, na ulicach naszego miasta pojawiło się więcej mundurowych, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo.

Policyjni adepci kierowani są w miejsca zagrożone, tam gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców. W ten sposób słuchacze będą przyglądać się służbie policjantów z ogniwa patrolowo – interwencyjnego.

W kolejnych służbach będą oni próbować swoich sił u boku funkcjonariuszy z ruchu drogowego oraz dzielnicowych z terenu miasta oraz gminy.

 

st.asp. Anna Matys
Oficer prasowy
KPP w Szczecinku

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Szczecinek
-2.9°C
wschód słońca: 07:45
zachód słońca: 16:26
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinku

kiedy
2023-02-02 19:00
miejsce
SAPIK Sala Kina Wolność,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-09 18:00
miejsce
SAPIK Sala Kina Wolność,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-26 19:00
miejsce
SAPIK Sala Kina Wolność,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-13 19:00
miejsce
SAPIK Sala Kina Wolność,...
wstęp biletowany