14 listopad 2022

Ciała trzech mężczyzn znaleziono w powiecie stargardzkim

zdjęcie: Ciała trzech mężczyzn znaleziono w powiecie stargardzkim / fot. PAP
fot. PAP
Ciała dwóch mężczyzn - prawdopodobnie osób bezdomnych - znaleziono przy ul. Dworcowej i na Rynku Staromiejskim w Stargardzie - przekazała PAP w poniedziałek oficer prasowa KPP w Stargardzie. Ciało jednej osoby strażacy wyłowili z rzeki Pęzinki pod Stargardem.
REKLAMA

"Na ul. Dworcowej przechodnie znaleźli mężczyznę, który nie dawał oznak życia; prawdopodobnie była to osoba bezdomna" - powiedziała PAP w poniedziałek oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie mł. asp. Justyna Siwarska.

Oprócz 53-latka znaleziono także ciało 63-latka - na Rynku Staromiejskim. Jak poinformowała oficer prasowa, kolejne ciało, również mężczyzny, wyłowili z rzeki Pęzinki w miejscowości Pęzino strażacy.

Trwa ustalanie okoliczności śmierci mężczyzn. (PAP)

autorka: Elżbieta Bielecka

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Szczecinek
1°C
wschód słońca: 07:45
zachód słońca: 16:26
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Szczecinku

kiedy
2023-02-02 19:00
miejsce
SAPIK Sala Kina Wolność,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-09 18:00
miejsce
SAPIK Sala Kina Wolność,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-26 19:00
miejsce
SAPIK Sala Kina Wolność,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-13 19:00
miejsce
SAPIK Sala Kina Wolność,...
wstęp biletowany